Niečo o mne

Volám sa Peter Škvarenina, som 30 – ročný vyštudovaný pracovník marketingu s maturitou na Súkromnej strednej odbornej škole Gastronómie, obchodu a služieb v Trnave. Od roku 2018 som rekvalifikovaný na home baristu. Narodil som sa v Trnave na Slovensku, kde v súčastnosti žijem.

Počas strednej školy som bol na praxi v Tescu, v Bille a v COOP Jednote. Dokladal som tam tovar do regálov ale okrem toho som robil aj iné rôzne činnosti.

Po skončený školy som bol 3 dny na brigáde v Tescu. Tiež ako dokladač tovaru. 1 deň som bol na inventúre vo Fabory.

Od mája 2013 do augusta 2013 som v rámci absolventskej praxe pracoval v knihárstve Hanzlík ako pomocný pracovník v knihárstve. Zoznam toho čo som tam robil si môžete pozrieť kliknutím sem.

Rok som sa zúčasťnoval na aktivačných prácach v Základnej škole Spartakovská 5, Trnava. Kde som vykonával rôzne pomocné práce. Z toho 3 dny som v rámci aktivačných prác zbieral odpadky po uliciach mesta Trnava.

Kedže sa snažím spraviť si všetko sám tak som pri tom nazbieral skúsenosti zo skladaním, zapájaním počítačov, tvorbou webových stránok, vytváraním počítačových a wifi sietí, inštaláciou operačného systému Windows a iného softwéru.

20. októbra 2018 som sa zúčastnil baristického školenia Academy of Coffee na ktorom som získal Certifikát Barista.